KONST / Litografier / Färglitografi 14332044
nr 1433 2044
Bengt Bolin
(1933-1996), Sverige
Gustav Bolin (1933-1996), Sverige. Signerad, numrerad 57/100. Färglitografi. Bladets mått: 54x69cm, yttermått inklusive ram: 63x77cm
Bengt Arne Bolin, svensk målare och grafiker född 1933, död 1996.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:38:27
22/11 20:01:59
22 nov
Bengt Bolin
Läs mer om Bengt Bolin